Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan karara göre, Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Nisan'da partiler tarafından verilen aday listelerine yapılan itirazları inceleyerek kararını verdi.
ŞANLIURFA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ
KESİN ADAY LİSTESİ
ANADOLU PARTİSİ
S.No ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SONGÜL TELOĞLU ORTA BESLENME UZMANI
2 HASAN KORKMAZ ORTA SERBEST MESLEK
3 ÖZNUR KARAKOÇ ORTA EV KADINI
4 AYDIN KARAKOÇ ORTA SERBEST MESLEK
5 FATMA GÜNER YÜKSEK İŞLETMECİ
6 HİKMET SOBAY İLK SERBEST MESLEK
7 FİGEN ÇOBAN İLK EV KADINI
8 BEDİA KARAKOÇ İLK EV KADINI
9 EYYÜP SOBAY İLK İŞÇİ
10 İBRAHİM HALİL ÇOBAN ORTA İŞÇİ
11 BURHANETTİN DOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ
12 OKAN ÇİFTÇİ ORTA İŞÇİ
HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALAEDDİN ARAS YÜKSEK MÜHENDİS
2 RAMAZAN DURSUN ORTA İŞÇİ
3 YASEMİN AKÇAN ORTA EV HANIMI
4 BEKİR IŞIK İLK İŞÇİ
5 AHMET BAYBOĞAN ORTA İŞÇİ
6 HÜSEYİN KAYGALAK İLK İŞÇİ
7 EMİN DOĞAN İLK İŞÇİ
8 MEHMET KURŞUN ORTA EMEKLİ
9 AHMET ERDOĞAN ORTA EMEKLİ
10 MEDENİ ÇELİK İLK İŞÇİ
11 HÜSNİYE DÜZGÜN İLK EMEKLİ
12 GÜLÜZAR KEŞTAN İLK EV HANIMI
KOMÜNİST PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMEL KARA ORTA İŞÇİ
2 YEŞİM SEVLİ YÜKSEK İŞLETMECİ
3 BERRİN DURAN ORTA İŞÇİ
4 ÖZGÜR ELÇİN YILDIZ ORTA İŞÇİ
5 NAZAN HİÇBEZMEZ YÜKSEK KİMYAGER
6 FİGEN DEĞENEK ORTA EMEKLİ
7 SİBEL NEVCANOĞLU YÜKSEK İŞÇİ
8 FİLİZ ÇETİNER İLK İŞÇİ
9 KEZİBAN NEVCANOĞLU ORTA İŞÇİ
10 NAGİHAN EREN İLK İŞÇİ
11 ÖZGE ÖZTÜRKÇÜ YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
12 HÜLYA YILDIZ ORTA İŞÇİ
MİLLET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM HALİL YILDIRIM ORTA MÜTEAHHİT
2 SİNAN İNCETAŞ YÜKSEK EMEKLİ
3 ŞABAN AYDINLI İLK İŞÇİ
4 METİN DERTLİ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
5 MEHMET AKAN YÜKSEK MÜTEAHHİT
6 MUHARREM SEYHAN YÜKSEK ELEKTRONİK
7 SEYDİ ATEŞ İLK MÜTEAHHİT
8 ÜLGER İNCEARIK YÜKSEK EĞİTİMCİ
9 ALİ OSMAN TANRİVEREN YÜKSEK EĞİTİMCİ
10 ALİ TEKİN YÜKSEK İDARECİ
11 HACİ TUMAY İLK EMEKLİ
12 MEHMET YAŞAR YAKICI YÜKSEK ESNAF
HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RÜKİYE ÖNCEL İLK İŞÇİ
2 HÜSEYİN FAKİOĞLU ORTA İŞÇİ
3 ALİ ÖZÇELİK YÜKSEK İŞÇİ
4 ABDULLAH KOÇBAŞ YÜKSEK İŞÇİ
5 SERHAT KÜRÜKOĞLU ORTA İŞÇİ
6 ERSİN DEMİR İLK İŞÇİ
7 NAZİKE KILIÇASLAN İLK EV KADINI
8 EMİNE ÇELİK İLK EV KADINI
9 KORAY GİRGİN YÜKSEK İŞÇİ
10 DENİZ ÜNVER ORTA İŞÇİ
11 EMİNE OLKUN İLK EV KADINI
12 AZİZ GENÇER ORTA ESNAF
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM ÖZYAVUZ ORTA EMEKLİ BELEDİYE BAŞKANI
2 İSMAİL BAĞIŞ ORTA İŞÇİ
3 MEHMET AYHAN İLK İŞ ADAMI
4 MEHMET AKDENİZ İLK TURİZMCİ
5 MUSTAFA ÇİFTÇİ ORTA MÜTEAHHİT
6 MURAT KAÇAK ORTA İŞLETMECİ
7 İSMAİL AKBULUT ORTA GÜVENLİK GÖREVLİSİ
8 ŞERMİN ATAŞ ORTA TURİZİM /YÖNETİCİ
9 İSMAİL TAŞ İLK İŞADAMI
10 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ YÜKSEK TIP DOKTORU
11 CAN HALİL ÇİZMECİOĞLU YÜKSEK SERBEST
12 MUSTAFA REMZİ KARATAŞ ORTA İNŞAATÇI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN BAYDEMİR YÜKSEK HUKUKÇU
2 DİLEK ÖCALAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
3 İBRAHİM AYHAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 LEYLA GÜVEN İLK SERBEST
5 ZİYA ÇALIŞKAN İLK SERBEST
6 YASİN BATAN İLK SERBEST
7 GÜLCAN AVCI İLK SERBEST
8 SERHAT DİCLE YÜKSEL İLK SERBEST
9 HACİRE AKSOY İLK SERBEST
10 RASİM ÇAKMAK İLK SERBEST
11 YAĞMUR AKAY İLK SERBEST
12 ASYE DOĞAN İLK SERBEST
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN YILDIRIM YÜKSEK MÜHENDİS
2 MUSTAFA ÇAVCI ORTA SERBEST
3 YASİN KURT ORTA SERBEST
4 NECMETTİN TEKİN İLK SERBEST
5 ALİ KAYA İLK ÇİFTÇİ
6 TARIK ÇINAR ORTA SERBEST
7 HACI KARADAŞ İLK SERBEST
8 FERHAT TANBURACI YÜKSEK SERBEST
9 MEHMET BAHRİOĞULLARI ORTA TÜCCAR
10 ALİ TARKUN İLK TÜCCAR
11 İBRAHİM CULFA YÜKSEK MUHASEBECİ
12 YILMAZ BAKİ ORTA YÖNETİCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ MURAT BUCAK ORTA TİCARET
2 HASAN OĞUL YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 RESUL BEBE YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 SEDAT SAĞIR YÜKSEK İŞADAMI
5 İSMAİL BAHÇACI YÜKSEK EMEKLİ
6 MAHMUT HAN ŞAHİN ORTA SERBEST
7 AKİLE YEKTAŞ ORTA HEMŞİRE
8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI ORTA GAZETECİ
9 KEMAL EŞSİZ ORTA ESNAF
10 AHMET HELVACI ORTA SERBEST
11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK ORTA ÇİFTÇİ
12 CANER ÇAMLIBEL ORTA SERBEST
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NUREDDİN NEBATİ YÜKSEK YÖNETİCİ
2 MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK ÇİFTÇİ
3 SEYİT EYYÜPOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
4 MAZHAR BAĞLI YÜKSEK SOSYOLOG
5 HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
6 HAMİDE SÜRÜCÜ YÜKSEK MÜHENDİS
7 AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK DOKTOR
8 MEHMET AKYÜREK ORTA YÖNETİCİ
9 MAHMUT KAÇAR YÜKSEK MÜHENDİS
10 YUSUF EĞİLMEZ YÜKSEK AVUKAT
11 YILDIZ KONAL SÜSLÜ YÜKSEK PİSİKOLOG
12 ABDULLAH YEŞİL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
DEMOKRATİK SOL PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM SARAÇ İLK SERBEST
2 MEHMET EMİN TAŞ İLK MÜTEAHHİT
3 ÖMER FARUK ALMAS ORTA MUHASEBECİ
4 NETİCE KAYA YÜKSEK EV HANIMI
5 NUR DURAK ORTA SERBEST
6 NABİ KORKUNÇ ORTA MUHASEBECİ
7 MUSTAFA ÖLMEZ İLK SERBEST
8 KENAN KAYA ORTA MUHASEBECİ
9 MUSTAFA ALTUNKAN ORTA TİCARET
10 ÖMER MALKOÇ İLK İŞÇİ
11 AYDIN UZUN İLK İŞÇİ
12 NAİL SERDAR ORTA EMEKLİ
DEMOKRAT PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ SUAT ERKOÇ YÜKSEK DOKTOR
2 ÖMER FARUK DAĞ ORTA İŞ ADAMI
3 ÖMER KAYA İLK SERBEST
4 MER İ ALAS İLK ÇİFTÇİ
5 MUSTAFA DEMİRKAN ORTA SERBEST
6 Ş.MÜSLÜM DERİCİ İLK İŞ ADAMI
7 CELAL DOĞAN ORTA SERBEST
8 AHMET İLHAN TÜRKER ORTA SERBEST
9 OSMAN ASLAN İLK EMEKLİ
10 SAİT POLAT ORTA SERBEST
11 MEHMET REŞAT POLAT İLK SERBEST
12 MEHMET SİNAN KAYA İLK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HALİL AKBAYIR ORTA EMEKLİ
2 ABDULLAH DENCİK ORTA ESNAF
3 SABRİ BİLGİN ORTA EMEKLİ
4 ERDAL ESENERGÜL YÜKSEK MÜHENDİS
5 HASAN KONGÜL ORTA EMEKLİ
6 İBRAHİM TOLGA YAPICI ORTA SERBEST
7 BİRCAN ÖZDEMİR BULUT YÜKSEK KİMYA MÜHENDİSİ
8 BORA CAN ORTA GARSON
9 HASAN TAHSİN DURMUŞ YÜKSEK KİMYA MÜHENDİSİ
10 NURAY DEMİREL ORTA BANKACI
11 HASAN DİLBAZ YÜKSEK EMEKLİ
12 ALİ ŞAHİN ARAS ORTA İŞLETMECİ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUZAFER YAĞMUR ORTA İŞ ADAMI
2 NADİR AYKAÇ YÜKSEK EMEKLİ
3 ALİ İHSAN YILMAZ YÜKSEK MÜHENDİS